Jubileusz strony wdeska.wordpress.com

2016-02-25 22:34:30, komentarzy: 0

Zbliża się jubileusz, pół miliona wejść na naszą stronę wdeska.wordpress.com.


Jest już 490 000 wejść. Czy będziemy jakoś to celebrować, czy ktoś ma pomysł?

Ta strona to dzieło Artura Milickiego z Akademii Bosej stopy, dzięki Arturze! Pomagali też: Ludwika Wykurz, Agnieszka Minota, Piotr Czajkowski, Anna Kleszcz … dzięki!

Ale od dwóch lat strona jest zaniedbana, z różnych przyczyn. Zmęczenie? Tak, jestem zmęczony. Znudzenie? Też. Artur się znudził, to na pewno, inni też … swoją drogą przydałby się ktoś do pomocy: Artura brak, ja się słabo znam na internecie, jakaś młoda krew by się przydała ???

Znudzili się też członkowie, niektórzy odeszli … ale wielu doszło. Niektórzy powrócili ...

Zmęczeni są również Sędziowie? Chyba tak - jedni odeszli, inni już na emeryturze … znika przeciwnik? Nie. Młodzi są bardziej bezwzględni, aroganccy i bez skrupułów.
W moim kierunku kierują poniżające - i Sąd i Sprawiedliwość - działania, np: Sędziowie wysyłają do mnie nieprawidłowe wezwania (sformułowane tak, abym nie mógł się stawić) i od razu uruchamiają Policję w Puławach i Warszawie z nakazem odszukania i przymusowego dowiezienia mnie … jaki w tym cel?:
1. Sprokurowanie dowodów przeciwko mnie?
2. Pozbawienie mnie dobrego imienia?
Można też uznać, że to taka rutyna Wymiaru Sprawiedliwości, inaczej mówiąc przykład systemowego (nie zamierzonego) bezprawia - arogancji, poczucia wszechmocy i bezkarności. A przecież powinni wykazywać się skromnością i kulturą - szczególnie młodzi.

Czy przestaję walczyć? Nie – przecież walczę o wolności i prawa człowieka zagwarantowane w Konstytucji. Ale forma walki się zmienia. Charakter też. O ile na początku stawiłem (trafną - wydarzenia to potwierdzają) tezę: Konstytucja Rzeczpospolitej jest systemowo łamana bo nadal jest przytłoczona stalinowską doktryną prawną to teraz formułuję zarzuty oparte na pełniejszej wiedzy, doświadczeniu i analizie i mówię już o „systemowym bezprawiu”.
 
Ująłem to we WZORCACH:
1. przepisy Konstytucji nie są stosowane
2. hierarchia wartości/przepisów jest pomijana
3. zasada jednakowego uwzględniania dobra/argumentacji wszystkich uczestników jest pomijana
4. zasada logiki jest pomijana
5. zasada prawdy jest pomijana
6. język prawny stał się barierą i czynnikiem fałszującym rzeczywistość, narzędziem manipulacji i przymusu zamiast sprawiedliwości

Najsmutniejsze jest to, panuje powszechne przyzwolenie na takie praktyki ... oraz powszechna nieznajomość Konstytucji Rzeczpospolitej.

Co się zmieniło? Teraz występuję w imieniu ogólnopolskiego Ruchu Społecznego ku Praworządności i Sprawiedliwości. To istotna zmiana bo powstał taki Ruch - 21 maja 2015 r. w Sejmie. Stoję na jego czele ... jeszcze się nie rejestrujemy ...

Ale ta strona też jest zaniedbana, samemu nie daję rady, brakuje czasu i sił. Potrzebuję pomocy wolontariatu: informatycznej, graficznej, redakcyjnej, promocyjnej, polonistycznej, erystycznej ... socjologa… nawet politologa itd. Pracy nie tak dużo, liczy się jakość - ale zadania szczytne. Cel, możliwości i perspektywy wielkie. Wystawiane będą zaświadczenia …

To wojna z niesprawiedliwym „państwem prawnym” Wojna o praworządność … mamy świetny pomysł – to duża wartość, warto ją wypromować!!!

Jeszcze zaczekajmy z jubileuszem, jeszcze brakuje 10 000 wejść. Ale już teraz dziękuje Wam wszystkim i cieszę się, że tak długo i tak trwale byliśmy razem.

Waldemar Deska
« powrót

Dodaj nowy komentarz